České Budějovice - Třeboň - J. Hradec - Jarošov n. N.- Mutyněves
\r\nHumpolec - Pelhřimov - Jarošov nad N.- Mutyněves
\r\nBrno - Třebíč - Telč - Strmilov - Mutyněves
Pondělí | 8:00 | | 11:00 | 13:00 | | 20:00 |
Úterý | 8:00 | | 11:00 | 13:00 | | 20:00 |
Středa | 8:00 | | 11:00 | 13:00 | | 20:00 |
Čtvrtek | 8:00 | | 11:00 | 13:00 | | 20:00 |
Pátek | 8:00 | | 11:00 | 13:00 | | 20:00 |
Sobota | 9:00 | | 11:00 | 13:00 | | 18:00 |
Neděle | 10:00 | | 11:00 | 13:00 | | 18:00 |